Zimowe Mistrzostwa Polski 2017

wtorek, 12 grudnia 2017 13:51 Prezes
Drukuj PDF

www.wopros.zmp2017 szczecinRewelacyjnie zakoczyli sezon startowy 2017 reprezentanci WOPR-OS Ostroka, ktrzy w skadzie : Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski podczas IX Zimowych Mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym, ktre odbyy si w dniach 8-10 grudnia na 50 metrowym basenie w Szczecinie zdobyli 15 medali, w tym : 8 zotych, 5 srebrnych i 2 brzowe. Podopieczni Dariusza Makowskiego w swoich startach oprcz zdobyczy medalowych ustanowili wiele wartociowych rekordw yciowych oraz jeden rekord Polski ustanowiony przez Huberta Nakielskiego na dystansie 100 m ratowanie kombinowane wrd juniorw.

W indywidualnej klasyfikacji generalnej Hubert Nakielski zdoby tytu najlepszego zawodnika w Polsce w kategorii junior, a w kategorii open wrd seniorw uplasowa si na drugiej pozycji. Hubert do pierwszego miejsca w klasyfikacji open straci zaledwie cztery punkty . W kategorii modzik w klasyfikacji generalnej Kamil Bojarski uplasowa si na trzeciej pozycji a Mateusz Adamowski w kategorii junior modszy na pitym miejscu.

Poprawiony: wtorek, 12 grudnia 2017 13:54 Więcej…